Korowód Nadziei. Kolorowy marsz we Wrocławiu.

wroclaw_przyladek_nadziei 2019

Co roku we wrześniu organizuje się imponujący marsz ulicami Wrocławia! Te barwne i wesołe pochody pozwalają zwrócić uwagę na trudną sytuację dzieci walczących z rakiem, które ze względu na leczenie nie mogą wraz z rówieśnikami rozpocząć roku szkolnego. Przy okazji Korowodu Nadziei odbywają się też na bezpłatne badania, spektakle i występy dla dzieci, Bitwę Muzyczną dla młodzieży i na deser – koncert gwiazdy!

Dzięki takim wydarzeniom można mówić o potrzebach dzieci chorych na raka i zachęcać do ich wspierania! We wrześniu 2019 roku w paradzie wzięła udział sekcja konna Straży Miejskiej, policyjna orkiestra, grupy taneczne, akrobatyczne , artystyczne w tym nasza grupa Kid’s New Cirkus oraz wokalne z całego Dolnego Śląska. Do pochodu, jak co roku, włączyły się setki wrocławian. Jest w nas wszystkich wielka moc!

Korowód Nadziei jest wzbogacony o Program Profilaktyczny, podczas którego lekarze z Kliniki Przylądek Nadziei bezpłatnie badają dzieci i młodzież. WW tym roku Korowód Nadziei został zorganizowany po raz 8. Zobacz więcej: https://www.facebook.com/przyladeknadziei/videos/2340982299341691/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *